Agencja reklamowa

Reklama w internecie, marketing internetowy

Oferta reklamowa

Reklama internetowa dla niewielkich przedsiębiorstw
  • Tworzenie stron www
Stworzenie atrakcyjnego, poprawnie zbudowanego serwisu internetowego jest pierwszym krokiem w budowaniu pozytywnego wizerunku w sieci. Strona internetowa jest sposobem na prezentację swoich usług, przekazanie informacji dotyczących Firmy, dotarcie do dużo większej ilości Klientów. Interesująca strona internetowa buduje pierwsze relacje z Klientem, wzbudza zaufanie i przekonuje go do wykonania dalszych kroków prowadzących do nawiązania współpracy z Firmą.
Strona internetowa, którą stworzymy dla Twojego przedsiębiorstwa będzie opierać się na rzetelnej informacji, przejrzystości i łatwej obsłudze, co pozwoli na samodzielne zarządzanie serwisem i aktualizowanie strony.
  • Audyt stron internetowych
Polega na dogłębnej analizie istniejącej już strony internetowej pod kątem wyszukiwarek. Obejmuje określenie pozycji strony w wyszukiwarce, analizę SWOT, analizę konkurencji, optymalizację kodu html strony w obrębie znaczników meta (tytuł i opis strony, słowa kluczowe). Pozwoli to wyszukiwarce zapoznać się z Państwa stroną, a to kolejny, bardzo ważny krok w procesach e- marketingowych.
  • Pozycjonowanie strony

94, 4 % Internautów korzysta z wyszukiwarek internetowch. Większość z nich podczas wyszukiwania przegląda tylko kilka pierwszych wyników. Stąd wniosek, że samo zindeksowanie strony przez wyszukiwarkę nie jest wystarczające, aby pozyskać nowych Klientów. Właśnie dlatego istnieje zjawisko pozycjonowania stron, czyli osiągnięcie czołówki w wynikach wyszukiwania na określone słowa kluczowe. Pomożemy uwieść stronie wyszukiwarkę, a to najskuteczniejszy sposób na dotarcie do Odbiorcy.

Comments are off for this post

Comments are closed.