Agencja reklamowa

Reklama w internecie, marketing internetowy

Reklama internetowa

Przedstawiamy państwu niektóre ze zrealizowanych projektów:

Usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w profesjonalny sposób prowadzi Biuro nieruchomości.  Na atrakcyjnych warunkach oferuje kupno, sprzedaż, zamianę domu, mieszkania, działki. Oferuje także pomoc w wyborze korzystnego kredytu na zakup mieszkania.

Salon sukni ślubnych oferuje do sprzedaży modne Suknie ślubne oraz dodatki. W ofercie suknie klasyczne w kolorze białym oraz ecru, suknie romantyczne, oryginalne.

Szeroki wachlarz mebli do każdego wnętrza. Salon meblowy oferuje meble kuchenne, do salonu, sypialnie, a także meble biurowe. Wzory mebli dostępne z katalogu, a także realizowane są projekty na indywidualne zamówienia.

Oferta to Angielski, tłumaczenia, korepetycje. Profesjonalne, tanie tłumaczenia tekstów angielskich i na angielski, a także korepetycje z języka angielskiego dla dzieci szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Korepetycje udzielane w miłej i kulturalnej atmosferze z gwarancją natychmiastowych postępów w nauce i poprawy ocen.

Apteka oferuje szeroki asortyment leków gotowych, kosmetyków oraz środków i materiałów opatrunkowych (również pieluchomajtki refundowane). Wykonuje również leki recepturowe.

Zbiór najbardziej aktualnych wiadomości z dziedziny podatków PIT, CIT, VAT. Biuro podatkowe to także usługi księgowe i rachunkowe.

Najbardziej pachnącym miejscem w internecie jest perfumeria internetowa. Największy wybór perfum najlepszych marek w cenach sporo niższych niż w tradycyjnych sklepach.

Niebanalne fryzury damskie i męskie wykonuje salon fryzjerski mieszczący się w Tarnowie. W ofercie komputerowe dobieranie fryzur oraz koloru włosów.

Hotel Tarnów, to doskonałe zaplecze techniczne, bogate menu, sporządzane na życzenie naszych Klientów. O Państwa dobre nastroje zadba fachowa, miła obsługa.

Comments are off for this post

Comments are closed.